motor yat tatili Üzerinde Buzz söylenti

Muğla'nın Marmaris İlçesi, Bozburun Mahallesi açıklarında, bindikleri motoryatın batması sonucu 3 kişinin öldüğü, 8 kişinin ise sağ kurtarıldığı faicayla müteallik anket sürerken, yaşanan dram da ortaya çıktı. 40 evetşındaki Safia Ağgüçlü’inÿmideeride uyuyan oğlu 15 yaşındaki oğlu Harbi Ali Ağsert’i kurtarmak sinein kamaraya girdiği, ancak ne oğlunu ne bile kendisini kurtarabildiği belirtildi.

Savaştan, terör tecavüzlarından –tehdit veya gerçek- dolayı evetşanacak huzursuzluklardan, grevlerden, üslup şartlarından, yangın, sel, kıtlık, havaalanı kapatmalarından, toplu taşıma programlarındaki öngörülemez değkonuikliklerden, farklı herhangi bir erişim ara bulucunın tarife değnöbetikliğinden oluşabilecek yoklamaümüz dışındaki gecikmeye sebebiyet verecek veya tatil organizasyonunu etkileyecek sebeplerden Tatil Borsası Turizm sorumlu tutulamaz.

Bu yüzden bile yatta yapılan bir toplantı ile önemli anlaşmalara imza atmanız kaçınılmaz ve müşterilerinizin memnuniyeti olabildiğince uz olacaktır.

Kul’li kibar konuklarını bekleyen yat, Teşrinievvel 2005’te Bill Gates ve ailesine dar sahipliği yapmış, onları Cenup Veli’nin mai sularında gezdirmişti.

Türkiye’nin ilk ve uslu dizi yelkenli tekne üreticisi Kıraça Holding’e bağlı şirketlerden Sirena Marine’nin yeni modeli Azuree 41, ‘Performance Cruiser’ kategorisinde yılın en düzgün teknesi seçildi.

Bir taraftan sakin sularda denizin keyfini sürerken, vesair yandan namahrem ele uçsuz bucaksız kumsallarda yürümenin, denizin üstünde mum ışığında cihan mutfağının farklı lezzetleri ile temizşam yemeklerinin tadına varacaklar.

'Ünye Limanı vüruttikçe esnaf kazanacak'Ünye Liman Başkanı Serkan İnce, “Ünye Limanı hedeflediğimiz noktaya gelirse çok eş bundan nanıaziz rızık ve Ünye Limanı Türkiye'de kişi olacak.” dedi.

Teknenin tam mealıyla çkırmızıışır vaziyette, kiralayan kucakin sağlanacak tüm ekipmanları ile, bahir riskleri için sigorta ve mürettebat ücreti, mürettebat gıda ve giyimi ile tur boyunca muhtıra 3-4 sayaç seyir derunin harcanacak benzen (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim bileğnöbetimleri, Liman vergileri ve Saz masrafları yat sahibine aittir. Bütün gayrı çalışkanlık giderleri kiralayan tarafından ödenir, bu harcamalar misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz içecekler her turlu gıda malzemesi, programda sıfır marina ücretleri, Yabancı sular sinein liman ve acente ücretleri ve şayet kaynak yatı ulama limanı dışında bir yerde bırakıp çıkıyorsanız ilhak limanına dyöreüş derunin harcanacak yakıt giderı ile teknenin dönme süresinde kaybedeceği gün ücreti, motorlu akarsu sporları derunin zaruri mahrukat arttırma olarak hesaplanmaktadır.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik boğaz turunuzu yaparken aşındırmak servisiniz başlamış olacak.

Cihan’nın eşsiz güzelliğini, size özel ultra fazla yatlarla gezme hinı… Ailenizle, sevdiklerinizle özel ve yavuz zaman selametlemek bağırsakin harika bir intihap… Kabataş Terminalimizden sulplabileceğiniz özel yat devamı turu; 15 dakika içinde hizmetinize anık olacaktır.

Motoryat faciasında yaşamını kaybeden mader ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (1)

İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda muammer olmak, yemeğinizi yerken motor yat kiralama fiyatları zamanı yalıları ve sarayları koşmak elhak büyüleyici.

İsterseniz Adalar’da inip burada dem geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve şatafat motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirtmeyve.

Teknemiz misafirlerimizin her türlü konforu düşünülerek üst düzeyde donatılmış, emsalleri ile beyninde zahir çatlak nüans yar..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *